Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beniii06

    őstag

    válasz huliganboy #114160 üzenetére

    Így amire a link mutat vagy felhívod az ügyfélszolgálatot és kérsz másik jelszót.

    Amikor bekötötték/létrejött a szerződés, akkor volt egy szerződés/pdf, ami tartalmazta a jelszót is a telekomos fiókban weben, de az 30 vagy 60 nap után törlődik onnan, ha jól emlékszem és ha azt nem mentetted le, akkor nem is lesz máshol meg a jelszó. A szerelő sem tudja a jelszót alapból, mert az ONT regisztrációkor(telepítéskor) a rendszer automatikusan kitölti és ha külön megkérded/akarja ő is, akkor megtudja nézni a jelszót telefonon belső rendszerben, én direkt lediktáltattam vele és felírtam egy cetlire + letöltöttem a pdf-et ami tartalmazta a webes fiókból.

    Más:
    Erre talán jó lenne felhívni az új bekötés előtt állók figyelmét(optika/dsl), hogy a pdf-et ne felejtsék el letölteni a telekomos fiókjukból időben/rögtön szerződéskötés után és elkerülhetőek lennének a hasonló esetek egy része.

    A pdf neve sajnos semmit mondó generált számok+betűk, de megnyitva könnyű megtalálni, mert csak 1 oldalas és ez a címe: BEJELENTKEZÉSI AZONOS˝TÓ ÉS JELSZAVAK
    Ebben megtalálható "Internet bejelentkezési azonosító" (pppoe login név "@t-online.hu" nélkül, csak az előtag) és "Internet bejelentkezési jelszó" (pppoe login jelszó)

    [ Szerkesztve ]

    "Got any other secret weapons?"

Új hozzászólás Aktív témák