Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Marci112233

    őstag

    válasz DJ. Ru$y #103335 üzenetére

    Nekem is Speedport Entry2i van a NetSPlusz mellé november óta. Nálam általában havonta, de van hogy több idő, de egyezer újra kell indítani, mert annyira lelassul a net, úgy hogy semmit nem lehet vele kezdeni. Ezt főleg a TVGO használatánál látom először, ugyanis az el sem indul, ha meg menet közben lassul le akkor elkezd tölteni, de percekig semmit nem csinál. 5 másodpercre kihúzom a tápkábelt, majd visszadugom. Amint újraindul minden megy tovább zökkenőmentesen. Ami viszont érdekes számomra, hogy pár házzal visszább lakó régi tőszoszéd 8 hónappal kötött előbb Magenta csomagra, ugyan arra mint mis is vagyunk, de neki Speedport W 724V Ci elosztót adtak amin gigabites portok vannak de kihasználni sosem fogja. Főleg, hogy pár napja áthívott mert se telefonja, se netje nem volt. Beléptem a modembe, ahol látszólag minden rendben volt, még a bejelentkezési adatoknál is, és mindenhol zöld pipa volt ahol kell, de mégsem ment. Másnap kijött hozzá egy T-s ember, aki csupán annyit csinált, hogy újraírta a bejelentkezési adatokat, és net már volt is, de hogy ezt miért művelte az eszköz, a szerelő sem tudta megmondani.(Egyébként ezt is csak azután miután beszélt valakivel telefonon.) Sőt ezután a telefon része is csak úgy állt vissza hogy központból indíttatta újra szintén telefonos segítséggel.
    Mielőtt elment rámért a net sebességére. Ott voltam én is is láttam hogy 8,6 Mbit/s-nél megállt és nem tudott többet kihozni belőle. Pár percel később itthon én még távolabb a központtól rámértem a saját netem ami 10,3-at adott akkor le. Így ezek után nem is várom, hogy valah ez a rendszer nálam nagyobb sebességet elérjen.

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

Új hozzászólás Aktív témák