Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bb0t

    senior tag

    LOGOUT blog

    válasz FoxiestFox #64326 üzenetére

    Bocsánat, én nagyon szívesen segítek bárkinek, ha tudok, de nem értek a spedicióhoz. Kollégák segítségét tudom igénybe venni. Ha valamennyi haszonnal be is tudjuk hozni egyéni kérésre a cuccot azzal nekünk nem lesz jobb azt remélem tudod. :) A beleölt idő és energia nincs arányosságban a néhány ezer ft-os egyszeri haszonnal, ami a továbbiakban sem plusz profittal sem más előnnyel nem jár. Még ha nekem fontos is lenne a cég megítélése, a segítőkészség és a lelkiismeretes, precíz munka a vezetőségnek illetve a kollégáknak nem feltétlen ez a szemlélet mérvadó. Én forrasztattam már öreg bácsinak speckó kábelt, küldtem saját pénzen csomagot, küldtem saját pénzen mintát stb. csak azért mert ha megkeresnek egy problémával akkor azt a rendelkezésre álló eszközeimmel megpróbálom megoldani. Azért írtam, hogy futok még egy kört mert eszembe jutott, hogy talán nem jó embert kerestem meg a kérdéssel, nem udvariasságból vagy ilyesmi.

    Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

Új hozzászólás Aktív témák