Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz Syl #49140 üzenetére

    Ja, én az voltam, de nem váltunk el szépen, elkezdtek xarakodni, a dinamikus ip-met nat mögé pakolták, a portforward onnantól nem működött, persze ezeket mind csendben, úgy, hogy előtte napokkal még minden rendben ment. Aztán jöttek a szakadások, percekig net problémák, antenna, eszköz csere, ami csak lehetett, de annyira nem akarták megoldani. Aztán mivel hűség híján szóltunk, hogy köszi, akkor ennyi, kérnénk vissza az előre fizetett havidíj arányos részét, még azt mondták, hogy ők azt nem szokták visszaadni. Erre mondtam, engem nem érdekel, hogy mit szoktak, mit nem, ha nem veszem igénybe, és nem is akarom nekik ajándékozni a pénzt, akkor jogilag az az én pénzem, tehát nálam a helye... Még ők voltak megsértődve, pedig az egyik főnök srác is ott volt... Az egyik normálisabb szerelősrác, aki a fentebb említett okok miatt kéthetente járt ki hozzánk, mondta, hogy rengeteg a probléma, és ő is átmegy egy másik céghez, nem bekötéssel foglalkoznak, hanem javítani járnak ki. Persze ez 4 éves történet, szóval azóta sokminden történhetett...

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák