Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pickit3

    aktív tag

    válasz wolfman #33027 üzenetére

    Nővérem régi amd-s gépében 6évig ment (napi 8óra) egy Codegen táp. Alaplap (valamiért?) szétsült, de nem vitt magával semmit. Ideiglenes konfigba áttettem a tápot és lehúzott még 1 évet. Azóta átalakított "labortápként" üzemel a mai napig.
    LC power-ről ne is beszéljük, régen sorra tömtem vele a gépeket köztük az enyémet is amit 6éve (vagy 7?) használok gond nélkül, de nem hoztak vissza, hogy besz@rt volna a táp. (Ráadásul csendes darabok, legalábbis amit én kifogtam.)
    Speed(R) bá', nem tudod véletlenül, hogy hol tárgyaltuk ki ezt "nemrég"? Mellesleg még mindig áll az ígéret miszerint ha betölti a 10évet akkor kedvezményesen adom el neked. ;) Esetleg nyithatnál egy múzeumot "Működő Codegen/LC/Mercury/ColorSit tápok immáron 10éve" néven, biztos lenne látogatottság. :D

    Más
    Gyerek kéri, hogy rakjak össze neki egy amd-s gépet, mert x játékkal akar játszani. Ok, összeállítom és mondom az árat. Azt mondja, hogy jó, mert max 160k lett volna rá, de hazamegy és megbeszéli az otthoniakkal. Ok. 1hét múlva jön, hogy szaggat a játék. wtf? Jah, hogy összerakatta mással, mert én drága vagyok. ciripcirip (Pont ismerem aki összerakta neki és 10k/h órabért számolt fel, de én vagyok a drága.) Mondom, hogy az nem létezik, röhögve kellene vinnie. Elé ülök a gépnek és... ez nem az a gép amit összeállítottam. Azt mondja de csak akivel összerakatta az olcsóbban ki tudta hozni (140k). 2magos proci, 8giga ram, hulladék lap, Mercury táp, csúnya midi ház, 1TB vinyó éééés R7 250x. Háát gyerek téged jól átb@sztak. De bennem van a hiba, hogy nem fut rendesen a játéka.

Új hozzászólás Aktív témák