Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PoeDameron

    aktív tag

    válasz Yllgrim #35008 üzenetére

    Persze, az hiba lenne ha nem lenne tétje a dolgoknak, csak azt mondom hogy az ilyen napokig tartó büntikről ne ábrándozzunk inkább. Ha 3 órára elveszik a hajódat, azzal is elérik, hogy rendkívül óvatosan játssz. Ha én este 10-kor leülök carrackozni, akkor 3 óra a büntetéssel nekem el tudják csapni az aznap esti játékomat, tehát ugyanolyan óvatosan közlekedem vele, mintha 3 nap lenne a bünti, vagy pláne 3 hét. Viszont ha napokra megbüntetnek, akkor a pvp csúszkát és egyáltalán az összes beállítást olyanra teszem, hogy a lehető legkönnyebb legyen a játék, mivel a 3. haláleset után nem egyszerűen óvatossá válok, hanem rájövök, hogy ez az egyetlen sanszom, hogy játékban maradjak a hajóval. És valamennyi játékos akkor így tesz, innentől megölték az egymás elleni játékot. Szóval értitek. A durva büntinek durva következményei lesznek, ezt pedig CR sem akarhatja, tehát okosan kell balanszolni.

    Menthirist

    Az EVE-t nem ismerem, lehet benne valami furmány ami ismeretlen előttem, mert egyszerűen nem működhet az, hogy beleölsz 200 órát valamibe, aztán elveszik tőled, és nem roppansz bele lelkileg.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák