Új hozzászólás Aktív témák

  • doc

    nagyúr

    jeee, ilyen topic is van? :F
    ha mar ratalaltam, akkor csak leirnam a sajat tapasztalatomat

    szoval vettem egy Samsung HW-J355-os sound bart egy Samsung smart TV melle (khm, ele/ala)

    osszeraktam, a TV-vel osszeparositottam (nem volt nehez, siman megtalaltak egymast azonnal), neztunk TV-t, hallgattunk zenet

    nagyon szep hangja van, a melyek tisztan szolnak, nem dobozhangu, a magasak is megvannak, szuper
    viszont volt vele egy komoly problemam: baromira visszhangzott. vagy fel oran at szenvedtem hogy hogy tudom kikapcsolni a TV sajat hangszorojat hogy ne halljam ketszer ugyanazt, mire rajottem hogy a TV hangszoroja nem szol (automatikusan kikapcsolja ha a sound baron jon a hang), hanem bizony maga a cuccos visszhangzik, akkor is ha szamitogeprol BT-n jatszok le rajta valamit

    nem volt mindennel zavaro, zenenel pl. alig eszreveheto de egy termeszetfilmnel a narrator hangja iszonyatos volt

    mar azon voltam hogy osszecsomagolom es visszaviszem, mikor eszembe jutott hogy lattam a kezikonyvben valami firmware-frissitest, gondoltam raguglizok hatha
    talaltam is egy firmware-t a samsung oldalan, felraktam a sound barra (erted, software-t frissitek a _soundbaron_, ez mar nagyon 21. szazad :D) ami gyorsan es fajdalommentesen ment

    es azota boldogan hasznalom a sound bart, nincs visszhang, mukodik faszan :C

Új hozzászólás Aktív témák