Új hozzászólás Aktív témák

  • S0m30n3

    aktív tag

    Úristen, a True Blood ötödik évad utolsó része és a legvége mi volt már. :Y :C

    SPOILER ON:

    Amikor Bill meghalt, tökre örültem, aztán az a vértócsa már rögtön gyanús is volt, bár én reméltem, hogy az eddigi alakban támad fel Lilith, de csalódnom kellett. Remélem viszont, hogy most Bill "testében" Lilith van és nem csak Bill ment át teljesen idiótába.

    Ugyanakkor két negatívum:

    1: Jason... végre egy évadig normális volt, erre itt átment megint a tipikus hülyébe. Grat.

    2: Tara végre nem zavart sok vizet, még jobb is, hogy vámpír lett. Pam az egyik kedvencem. Erre most elkezdtek leszbulni. Hát eszem megáll. Pam nagyot süllyedt a szememben, Tarát pedig újra utálom.

    Amúgy senkit se izgasson nagyon a cliffhanger, szerintem pont úgy meg fogják oldani, mint a 11 részét... egy perc alatt. Vagy ha nem, akkor majd gratulálni fogok nekik. És ha már ennyire meg merik lépni a dolgokat, akkor remélem vámpír-ember háború is lesz valamilyen szinten, meg most ugye shapeshifterek létezése is kiderült, gondolom ez is hoz egy kisebb felfordulást.

    SPOILER OFF.

Új hozzászólás Aktív témák