Új hozzászólás Aktív témák

  • contaxg

    veterán

    válasz tony_snow #170 üzenetére

    Nálunk egy iPhone 12-t váltott mert a párom annyit telefonál napközben, hogy volt amikor délután már töltőn volt. Az eddigi adatokból kb 3 naponként megy majd töltőre a teló.
    Egyébként nem panaszkodik lassulásról, de egy nő mindig másképpen közelít ehhez. Én látom, hogy néha megakad egy pillanatra, de konkrétan leszarom. Mindent megcsinál amit kell és nincs "homokóra". Ha összeteszem a két telót és egyszerre nyittatom meg az Indexet, nem látok különbséget. Szóval egy picit túl van fújva ez a dolog szerintem.

    Viszont én is kérdeznék... kijelzővédő témában ki mit használ? Vettem egyet az Alzától de csak a kijelző közepén simult fel a széleken nem. Ment 3800 forint a kukába. :U
    Az óbudai Auchanban tudnak valami nedves fólia megoldást, de at mondta a srác hogy ez a karcok ellen OK, de a törésre jobb az edzett üveg.

    A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

Új hozzászólás Aktív témák