Új hozzászólás Aktív témák

  • woodpaul

    őstag

    Sziasztok,

    Alig egy hónap használat alatt elk*rvult az oprendszerem, nem tudok rá Office-t telepíteni, és immáron a harmadik kék halállal szembesültem ma reggel (a legutóbbi tegnap volt).

    Szóval vizsgálom, hogyan tudom a legfájdalommentesebben újratenni lehetőleg a jogtiszta, géppel vásárolt Windows7-et.

    Legkézenfekvőbb lenne a Vaio Care-ből a "Recover Computer" menüpontot választani, azonban attól tartok, nem érzékelné, hogy két partícióra bontottam a vinyót, és törölné a D: meghajtót, amin fontos adataim vannak.

    Másik ötletem a "Reinstall applications and drivers", de félek, az csak a Sony szarait telepítené újra, míg a Win7 ugyanúgy korrupt maradna.

    Legjobb lenne, ha csak egy Win7 újratelepítést tudnék eszközölni, ahol megmondhatnám, hogy a C:-re telepítsen, a D: partíciót pedig hagyja békén.

    A kérdésem az lenne, ha a "Recover Computer" opciót választom, akkor kérdezés nélkül lezúz mindent, és visszakapom a gyári állapotot, vagy van lehetőségem azt mondani, hogy a C:-re akarok telepíteni, így a D: partíció megmarad?

    Előre is köszi annak, aki válaszol!

    Androidő

Új hozzászólás Aktív témák