Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lauda

    félisten

    válasz Bala #26419 üzenetére

    Szia!

    A TX-55CS630E-t nem ismerem, igy arrol nem tudok mit irni. A TX-50DS630E-nek nagyon szep kepe van, eles es szepek a szinei, csak en becumiztam a bevilagitasos dologgal, ha nincs az a problemaja a mai napig azt hasznalnam. (Bar nalam nem lehet ezt tudni. :DDD)

    A ket panasonic kozul a nagy az tavalyi modell, a ds az idei. A ketto kozott a mozgasjavitasban van kulonbseg, ezt jelzi a panel adatnal a 400hz bmr ifc/1000 hz bmr ifc (Intelligent Frame Creation). Hogy ez a gyakorlatban mennyire eszreveheto azt csak ugy lehetne megmondani, hogy megnezed a kettot egymas mellett. Egyebkent a cs verzio is tokeletesen megjelenit mindent, ebbol van nekem egy 40 collos. Szoval konnyen lehet, hogy ennek inkabb marketing szaga van, vagy egy olyan dolgon csiszoltak, amit nem fogsz hasznalni/latni a gyakorlatban. Mint a braviaknal az XR 800Hz meg XR 1000Hz, mese habbal. A tanacsom szamodra az, hogy 50/55 collban valaszd a sony braviat. En mikor meglattam milyen ezeknek a hattervilagitasa, az allam leesett. Persze lehet en fogam ki xart a panabol, az viszont biztos, hogy a ket bravia-bol mindketto tokeletes kepet adott. A kisebbikben volt egy kis felho bal alul, de az is csak tesztabraval jott elo, filmek alatt soha. A nagyobbiknal az sincs. Brutalis kepuk van, eles, szep szinekkel es maga a tv is nagyon jol nez ki. Az inputlagjuk alacsony, igy jatekhoz is megfelelo.

    Samsungokat nem ismerem.

    Remelem segitettem valamit a dontesben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák