Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szana8

    tag

    válasz panyo #37857 üzenetére

    Köszi. Valszeg az SMPC lesz nálam is a befutó. Csak mivel nekem nincs NAS-om egyenlőre így még mindig meg megakad bufferelni néha. Valószínűleg az se tesz jót neki hogy USB 2.0-val van a vinyó rákötve a router-re. Most megpróbálom egy külsőre átmásolni és úgy lejátszani. Neked milyen NAS-od van?

    Engem csak annyi zavar hogy egy közép kategóriás TV-re 2017-ben miért nem rak a gyártó gigabites hálózati kártyát miközben a TV 4K-s ergó aki megveszi szeretne 4K-s tartalmakat is lejátszani rajta.
    Más: kipróbáltam a Netflix 1 hónapos próbaverziót. Itt is vannak 4K-s sőt elvileg a Star Trek Discovery HDR-es is. Hát a minősége egy jobb 1080i-s videónak felel meg még a 4K-is. Lehet felbontásra megvan 4K de a tömörítés nagyon látszik a képen. Amúgy ami tetszik benne hogy iszonyat fluid a rendszer. Pikk pakk elindítja a lejátszást, nem bufferel közben, és végre 5.1-es hangot is lehet választani. Hátrány, hogy egyenlőre nagyon kevés magyar tartalom van benne mind felirat mind szinkron terén. Mondjuk az érdekes az, hogy Román felirat szinte mindenhol van.

Új hozzászólás Aktív témák