Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vlevi

    nagyúr

    válasz DUB Inc. #37714 üzenetére

    Biztosan nem csinálok jól valamit, mert kezdő Sony-s vagyok, és minden fordítva van, mint ahogy én normálisnak gondolnám. :)

    De van valami 5let arra, hogy mit csináltam rosszul abban, hogy a KODI csak FULLHD-ban jelenik meg, nem UHD-ban?

    Más dolog, de szintén TV kezelés. (de asszem már kérdeztem)
    Nekem a régi Samu-mon be volt a 200 csatornából (amiből vagy 150 kódolt) , az 50-ből kb 20 a kedvencekbe. A Samu TV-n ha egyszer beállítam arra, hogy a kedvenceket mutassa, akkor mindenképpen csak a kedvencekben mozgott, vagyis csatornaváltás, satöbbi. És ezt sosem felejtette el.
    A mostani XE85-nél viszont akárhova megyek, rögtön klép a kedvencekből. Még akkor is, ha egy TV műsor emlékeztetőt állítok be. Vagyis, ezután bemegyek a csatornalistába, megint mutat minden szart. A 150 lekódolt csatornát is.
    Vagy, a másik, szintén emlékeztetővel kapcsolatos dolog. A SAMU TV-n nem kapcsolt be amiatt, mert egy emlékeztető be volt állítva.
    Nekem be volt, este 9-re, hogy majd talán megnézem.
    De még előtte el kellett mennem, 10 körül téblábolok haza, szól a TV.
    Ez tényleg bekapcsol csak azért, hogy hátha ott ül előtte valaki????
    :D

    Ezért írtam az elején, hogy ez a TV (illetve a menüje) mindent fordítva csinál, mint ahogy én megszoktam, és ahogy szerintem egy kicsitis logikus lenne.

Új hozzászólás Aktív témák