Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hmmm1

    aktív tag

    válasz K Norbi #37079 üzenetére

    Lol, ennyire emlékszel?: d Én már azt se tudom mit beszéltünk : d Na de konkrétan azokra a kérdésre mi a válasz akkor? Erre lennék kíváncsi. Ha tudod írd meg pls.

    Na idemásolnám neked mégegyszer: "Szempont film lenne. Soap opera effekt nélkül, ahol nem akadozik a kép sem azért (annyira). Szal legalább egy 60hz-s monitor színtü lejátszást tudjon. Ha jól sejtem az a 24p judder free szisztéma nem?: ) (Bár a monitornál is van némi judder, de az a legkevesebb.)
    Mi kell hogy teljesüljön ehhez? Esetleg a belépő szintű 200 alatti tv-knél is elérhető ez, beállítások trükközésével (ergo rásegítő csúszkák álligatásával? anélkül hogy pörgetett felvételt néznénk?) Vagy a legfontosabb az hogy 100hz-es legyen a kijelző?" mert csak ott érhető el egy jobb filmlejátszás?
    Szal így elég egyértelmü a kérdés, ez alapján szakmailag hogy áll a dolog? Tegyük tisztába, s kérlek kicsit fejtsd ki, ha tudod. Pl.: ne csak annyi hogy hmm Sonyba igenjó az elektronika, mozgásmegjelenítés és inkább azért lehet jobb. Nekem a fentebb leírtak a szempont, az meg elég egyértelmű szerintem. És mennyire tudhat olyat egy occsóbb tévé vagy mennyire nem? :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák