Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • krx21

    nagyúr

    válasz Warck #1103 üzenetére

    Nekem is előtte 3db Samsung volt... Az hogy nagyon ismertem a Samsungot és a menü átláthatósága, megjelenése mindig kicsit idegenné tette számomra a Sony-t... De idén bevállaltam, egyrészt azért mert a Samsung elég sokat kezdett költséghatékonyítani, másrészt kíváncsi voltam a Sony triluminos-ra...
    Azt kell mondjam, hogy a Samsung mindig a felszínre helyezi a legnagyobb hangsúlyt... (menük kezelése, desingn stb...) A Sony például az összes gyári beállításnál (még a kiemeltnél is!) tartalmazza az összes sötét részletet a tesztábrán, míg a Samsusng a felét sem! A mozgásjavítás Normal módon sem okoz szappanopera effektust...
    Hogy viszonylag pontosak a gyári értékek sokkal fontosabb mint a külcsiny, ráadásul a menü kb. 2x olyan gyors mint a koreai tömeggyártó TV-n...
    Viszont kis TV-nek a W650 helyett (mert csak 50Hz-es) inkább a Samsung F6400-et vettem... Mikor sokat nézem a F6400-est és átkapcsolok a nagy Sony-ra meglepődök mennyivel tisztábbak és szebbek a színei...
    Persze sokkal drágább is, de ez a különbség a 8000-esnél is kisebb mértékben megvan, nem véletlenül állította be a W905 mellé a bemutatón a Sony a Samsung F8000-et...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák