Új hozzászólás Aktív témák

  • vlevi

    nagyúr

    válasz Violka2016 #57713 üzenetére

    "Én pl pont a 65XH90 "leárazását" várom,"
    Tegnap még akciós volt az 55XH90 (305ezer), mára sikerült kipüfölnöm a helyi, szerződött szerviztől (aki nem hivatalos Sony márkaképviselet), hogy ugyanmár vigyék el az októberben bejelentett pixelhibás tévét, és adják ide az utalványt.
    A MM-ban az utalvány bemutatása után visszaadták a pénzt KP-ban, merthogy MM Webshopos vétel volt.
    Persze, hogy ma már 370-ért, nem akciósan van kirakva a MM-ban az XH90 :(
    Annyiért nem hoztam el.
    Úgyhogy most van pénzem, meg egy szép nagy üres darab fal, amit nézhetek, amíg valahol nem jóárasítanak egy legalább 55"-os TV-t, amit érdemes megvanni.
    Mert nagyanyámnak biztos jó lenne bármelyik full fapad 65-ös is, olcsó pénzért, de én nem szeretnék belefutni a cumiba.
    Az a szar, hogy a MM-ban kiállítva mindegyik TV szépnek néz ki, képtelenség megmondani róla, hogy valós körülmények között milyen lesz.
    Pl. IPS panel. Fogalmam sincs, hogy mennyire lenne nekem jó a VA helyett az IPS, mert sosem volt még IPS paneles TV-m.
    Azt tudom, hogy a monitorom IPS-es, és azon valahogy mégse jönnek ki azok a kontrasztok filmnézés közben, mint amit a TV tudott. De az mégiscsak egy monitor, nem egy TV.

Új hozzászólás Aktív témák