Új hozzászólás Aktív témák

  • karmaresz

    senior tag

    válasz junior19 #57468 üzenetére

    Köszönöm szépen! Jó mindig olyan véleményét olvasni, ami szakértő a témában. :R
    Nálam mondjuk ennyire nem lényeges kérdés a TV tökéletes beállítása. Monitorom kalibrált, mivel munkámhoz szükségem van erre, de filmhez jobban megyek a saját ízlésem után. Ha van egy új, ígéretes setup, akkor kipróbálom és ha működik, meghagyom.
    Most a kolosszus87 által linkelt videó alapján jártam el. Itt a színek határozottan természetesebbek és a kép maga is élvezhetőbb a feketeszint és a reality creation kivételével.
    Nekem ez inkább csak játék. Érdekes volt, mert eddig a black level 50-es szintjéhez nem nyúltam, most viszont, hogy beállítottam a videóban szereplő BL értékeket, nálam ez túl sötétnek bizonyult, viszont az 50-eshez képest lentebb tudtam menni úgy, hogy kedvenc filmjeim jobban mutassanak de még nem bukik be a fekete. Igaz, ahogy írtam, nincs teljes sötétség a szobában.
    Mivel azonban érdekel a téma, futok még vele pár kört az ajánlásod alapján. Ettől függetlenül viszont úgy érzem, hogy ha nem is profi a mostani beállítás, de a gyári értékeknél határozottan jobb. :)

    [ Szerkesztve ]

    Once, I thought I was wrong but I was mistaken

Új hozzászólás Aktív témák