Új hozzászólás Aktív témák

  • Gino20

    őstag

    válasz Celtis #57404 üzenetére

    Köszönöm a válaszod :R Bíztam benne, hogy lesz itt esetleg ilyen 85"-os bestia méretű tulaj (akinek esetleg a hálóban pont muzsikál egy a méret miatt jobban megfizethető és a márkahűség miatt egy pl x9000-es sorozat, ami már egész jó összehasonlítási alap lehetett volna a Q70R mellett).
    Ha szombatig nem beszélem le magam a rászánt feletti kerettől és méretről plusz az üzletet felhívva számomra kielégítő választ ad a termékkel kapcsolatosan, akkor valószínűleg leutazok Békéscsabára és megnézem személyesen :) saját tartalommal, mert ekkora méretben szerintem nincs egyéb opció, ami hozna ilyesmi specifikációt. Ugyan nem FALD kijelzős és a fényerő sem kimagasló, de a talált 1-2 teszt alapján mégsem szidják HDR esetén (nyilván nem X9500 - akár 1000 feletti nit-el), de a Q70R (amivel alapvetően elégedett vagyok) pl rtings alapján ,,csak" ~600-750" nitet tud és azt is szoftverfrissítés után [link] , ami közel sincs a displayspec 1000 nithez képest (lehet az XG8500-ből is új szoftverrel többet kicsikartak) , így nem biztos, hogy akkora visszalépés lenne. Amúgy a szoftverfrissítés által bekövetkező változás egy létező dolog lehet, mert TCL topikban is ezt olvasom plusz a napokban egy Hisense 55U7QF tulaj ismerős írta, hogy a szoftverfrissítést követően szemmel láthatóan emelkedett a készülék fényereje (de persze az attól még nyilván nem fog megkétszereződni :) )

Új hozzászólás Aktív témák