Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz szaszapi #49763 üzenetére

    Pedig nagyon úgy tűnik, hogy nem értetted meg, amit írt. :N

    És ebből:

    "minden szart ezen szeretnétek csinálni. "

    arra következtetek, hogy ezt nekem is címezted.

    Nos, elmondom, hogy én a tévét első sorban tévé adások és eredeti DVD, BD filmek megtekintésére használom. Az egyetlen "okos" funkció, amit használok, hogy időnként a Youtube videókat arról nézem.

    Igaz, nekem nem új tévém van, viszont a SONY support oldalán feltüntetett hibajavítások miatt raktam fel az új firmware-eket immár 3 alkalommal. (No, és az elméletben implementált "PIP" funkció miatt, ami a gyakorlatban nem működik.)

    És tényleg csak rosszabb lett a helyzet mindegyikkel.

    És hogy mi lassú?

    Jelenleg már a programváltások is, a TV újság pedig olyan lassú lett, hogy kb. 1-2 FPS-sel görgeti a listát.

    A Youtube bugos... időnként egyszerűen nem indul el... nem talál hálózatot. (Korábban ez a probléma például soha nem jelentkezett.)

    Én felhasználó vagyok. Számomra irreleváns, hogy az Android miért okozza mindezt.

    A lényeg, hogy a tévém rendszere nem stabil, tele van hibával, és már a felhasználói élményt is erősen lerontotta.

    "Ezernyi" tévét használtam, teszteltem már... Ennél rosszabb operációs rendszert nem tudok elképzelni egy készüléknek.

    Miért nem tud a SONY is az Android helyett "rittyenteni" egy olyat, mint a WebOS? Talán még a cég "fura urai" sem tudják...

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák