Új hozzászólás Aktív témák

  • hoffman_

    nagyúr

    sziasztok,

    olvasgattam a piros-led témában, látom, hogy van baj. az én készülékem tavaly októberi vásárlás. pár hónapja csinált már olyat, hogy nem kapcsolt be, hosszú áramtalanítás megoldotta, akkor alap sony és andorid boot meg színes golyók voltak kezdésnél, mintha újraindítottam volna (wifit és google fiókot nem felejtett el). ezután kapcsoltam ki az auto updatet. ma hajnalban valamiért felkeltem és teljesen véletlenül láttam, hogy piros leddel villog. morcosan, álmosan, sejtve, hogy mi ez, kihúztam a francba a tápot. ma este dugtam vissza, bekapcsolt, szokásos első android boot képpel. eleinte lassan reagált a távkapcsra, aztán megjavult. a dátum/idő elmászott, megjavítottam, azóta rendben van.

    szerintetek ha ilyen kósza kóboráramok vannak benne, akkor ez is előbb-utóbb megdöglik alaplaphibával? mocskosul bosszant, vadi új tévé, az elődje egy Panasonic plazma volt, 6 évesen költöztettem át a nappaliba, kifogástalanul működik, soha bajom nem volt vele. amennyi elhulló új tévéről mostanában olvasok, megvan az érdemi fejlődés, az biztos...

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

Új hozzászólás Aktív témák