Új hozzászólás Aktív témák

  • Galopp

    tag

    válasz lugomon #26667 üzenetére

    Nem figyeltem az előzményeket, így nem tudom, hol vetted. Minden esetre az eddig meglátogatott webshopok ászf-jét átböngésztem anno TV vásárlás előtt, és úgy rémlik, minden helyen azt írták, elálláskor a fizetéssel megegyező módon kaphatja vissza az ember a vételárat, amitől csak speckó esetben és csakis közös megegyezéssel lehet eltérni...

    --

    Egyébként én 2-3 hónapja vettem meg a tavalyi 50X80C TV-t, és kezdésnek jól meghajtottam valós 4K tartalommal. Icipicit nyúltam bele a képi beállításokba, de az állam leesett. A TVadás (nekem még jó kis analóg kábelem van otthon) egy fos. De nem is számítottam jobbra. Vettem digitális antennát, hogy az Olimpia alatt teszteljem az adást. Az már egészen elfogadható volt (M5HD). Feleségem sírt is nemrég, hogy milyen fos a képe az adásnak, és nem akarta elfogadni, hogy egy 200E Ft-os TV-nek ilyen a képe. Megmutattam neki a Sony vízalatti 4K demóját, és rájött, hogy miért is kellett lecserélnui a 10éves HDReady 32"-os Samsungot.. :-)
    Majd ha egyszer jó kedvem lesz, és valóban sokat nézek TV-adást, benevezek valami digitális csomagra, de arra, hogy a PaprikaTV mejnen az üres szobában, ez a mostani is megfelel.

    Anno agyaltam sokat, hogy megvárjam az XD szériát, de ugyanabban a méretben +100E Ft-ot már kicsit sokalltam. Persze itt sokan mondják, hogy az általam megvett modell mozgásmegjelenítése nem az igazi, de nekem 1,5m-ről nézve a 4K-s Deadpool-t nem igazán jött le. Szóval én örülök a választásomnak...

Új hozzászólás Aktív témák