Új hozzászólás Aktív témák

  • saviola83_21

    csendes tag

    Sziasztok. Kérdésem lenne hozzátok és egyben a segítségeteket szeretném kérni. A helyzet az hogy fél éve vettem egy Sony Bravia 40W605B típusú smart full hd-s LED tv-t. Minden rendben van egyébként vele , de a tegnapi nap voltam sógoromnál és most vett egy LG 3D-s smart full hd led tvt és ég és föld a különbség a képük között vagyis hogy sokkal másabb. Nem is tudom így leírni mi az ami feltűnt nagy különbségnek de kb az én sony-mon a kép olyan kicsit mozis az LG-n pedig az emberek mozgása élethűbb simább (nem tudom így valahogy érthető-e). Nos a kérdésem az lenne hogy ez a különbség a tv-k közt van, vagy valami beállítás különbség vagy esetleg a kábelszolgáltatók által kapott jelek közt van ilyen különbség. Az én kábelszolgáltatóm egy helyi cég amire már sok ember panaszkodott állítólag hogy "lebutítva" továbbítják az emberek felé a kapott jeleket. A sógorom a Digi tv-nél van de egy másik szolgáltató is be van kötve hozzájuk a PARISAT amivel szintén jobb a kép mint az én tvmen. A sonymat a media marktban vettem és már nem emlékszem hogy ott pontosan milyen képet láttam de azt tudom hogy ott és az előtte elolvasott vélemények alapján vettem meg a SONY-t amivel egyébként meg vagyok elégedve. Tudnátok ebben a kérdésben segíetni? Ma voltam bent a tescoban és kíváncsiságból megnéztem a 2 tv képét és ott is látszódott egymás melett hogy más képe van az LG-nek pedig ott egysfajta jeleket kapnak. Utána odébbmentem és 3 LG tv- volt egymás melett és ott csak az egyiknek volt olyan képe mint a sógoromnál és ami érdekes nem a legnagyobb legdrágább volt az. Szóval tanácstalan vagyok hogy miben van ez a különbség. Magában a tvben, abban hogy a sógoromé esetleg 3d-s és azért másabb kicsit vagy a kábelszolgáltató a ludas? Köszi a választ előre is.

Új hozzászólás Aktív témák