Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hdtomi

    senior tag

    válasz klajos27 #6106 üzenetére

    Sajna ehhez már nem értek annyira. Lehet, hogy ez kever be, nem tudom. Teljes visszaállítást csináltatok, mikor meglett a laptop? Az előző tulaj a microsoft.com oldalon törölte az eszközei közül? (nem emlékszem hogy volt mikor én telefont cseréltem)
    Ha beléptek a Microsoft weboldalára, ott meg lehet nézni az eszközöket, meg a Skype weboldalán is lehet bogarászni dolgokat.

    Microsoft fiókot mindenképp csináljatok, hátha az segít. Nem biztos, hogy egyszerre frissül a weblapon, de érdemes utána ránézni. Úgy belehet lépni a gépbe, hogy a Microsoft fiókot használjátok és minden programba automatikusan azzal léptek be, de lehet úgy is, hogy csak azoknál a programoknál legyen amiket akar a lányod.

    Ha nem juttok eredményre itt a Windows 10 fórumát ajánlom. Bár sok hozzászólás, így néha nem jön válasz. Facebook-on pedig ajánlom a Windows közösség csoportot, ott is érdemes kérdezni.

    [ Szerkesztve ]

    Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

Új hozzászólás Aktív témák