Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tsiga18

    tag

    válasz FeniX- #18160 üzenetére

    Igen, sok taxi volt belőle, de valahogy elkopott a típus az utakról. Az alkatrészellátásnak az sem segít, hogy 2010-ben a Chevrolet kivonult az országból.

    Mondok pár példát, hogy mivel szívtam eddig:
    - küszöb: nagyon rohadásnak indult, ez széria hiba a Lacettinek. A laktos már elkezdte leszedni a régi küszöböt, amikor szólt hogy sehol nem talál hozzá. Unix, Bárdi, Kovács autó, stb. sehol nem volt küszöb. Már majdnem külföldről rendeltem, mert az országban sehol se találtunk, akkor szaladtam bele a Békéscsabai daewoo bolt Facebook oldalába. Onnan sikerült vennem 14ezer Ft/db áron. De ez is utángyárott cucc volt, kellett hengerezni rajta hogy jól illeszkedjen.
    - hátsó kerékcsapágyak: először kicsit búgtak. Aztán egyre erősödött, a végén autópályán 110-120-as tempónál már nem hallottam a rádiót tőle :D Erről tudni kell, hogy a hátsó kerékcsapágyak egybe vannak építve az aggyal és az ABS jeladóval. UNix, Bárdi, stb. webshopokban 60ezer Ft/db áron indultak, békéscsabáról 20ezer/db áron lett hozzá. A szerelés is egy élvezet volt, le kellett bontani konkrétan az egész hátulját.
    - lélekben készülök a hátsó lengéscsillapítok cseréjére, mert nyomják ki az olajat. Még nem vettem be a xanaxot hogy szinten tartsa a vérnyomásom mikor elkezdjek az árak után nézelődni.

    Apróságok (pl. hűtéscső, termosztát, féktárcsa, betét) egész korrekt áron vannak a nagy boltokban is, de ha valami speciálisabb kell ezeknél eléggé zsebbe nyúlós.

    Egyelőre nem gondolkozok az eladásán, mert a nyűgjei ellenére nagyon kényelmes az ülése, a belső tér tágas, a hátsó ülésen ülők lába sem nyomorog. Az ami nekem van, annak idején az volt a "full extra" kivitel (digitklíma, ködlámpa, + a fene tudja mi nem még). Sedan létére a csomagtér is elég nagy, jól pakolható.

Új hozzászólás Aktív témák