Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr.Anonymus

    addikt

    válasz f(x)=exp(x) #9 üzenetére

    változó
    nagyon sok mindentől függ hogy milyen fegyver jó
    ha pc-ről nyomod akkor teljesen más arzenál kellhet mint tabletről
    megint más mobilról

    mivel én tabletről nyomom ezért a kedvenc fegyóim (összes megvan kimaxolva, szóval volt módom összehasonlítani őket):
    - agony (közelre, távolra, mindenhova tökéletes másodlagos fegyver - régen még jobb volt, de sajnos ez is a nerfelés áldozata lett)
    -mace / doomhammer (mind2 nagyon jó shotgun, a doomhammer 33-as damageről lerontották sajnos de még így is üt. Igazából hogy melyiket viszem csatába elsődleges fegyverként az attól függ, hogy mennyire vagyok fáradt. Ha nem vagyok túl jó formában akkor nehezebben megy a célzás és olyankor a jól jön a mace nagy pontossága és gyors firerate-je, ha jobb passzban vagyok, akkor jöhet a doomhammer a nagyobb damage miatt - egy kívétel van csak, az pedig az outpost map, ott mindig a mace a nyerő a térkép fordulékony jellege miatt)

    ha lenne harmadik fegyver slotom akkor vinnék magammal vagy egy:
    - violator-t (meglepően jó tud lenni bizonyos helyeken, tipikusan nagy nyílt tereket tud jól levédeni, ha pl. az invasion map közepét akarjátok meghódítani egy keményebb ellenféllel szemben akkor elengedhetetlen lehet
    viszont ha pl. a palace az itteni felső képen látható részét kell lefedni akkor az agony hatékonyabb)
    - vagy redeemer-t (vannak helyek ahonnan nagyon hatékony, tipikusan ilyen a trainyard felső emeleti részei, ahonnan lefelé lődözve vele, eszméletlen pusztítást lehet végezni, a középső spawn pointról érkezőknek szinte esélyük sincs leszedni téged, te viszont nagyon könnyen ki tudod iktatni őket - pláne a szűk vonatátjárón)

    shredder vonalat nem kedvelem , utálom ha egy nagy csata közepén tár cserére kell pazarolni az időmet
    ha már kisebb tár és nagyobb fire rate kell akkor inkább Warmonger, régen egy nagyon jó fegyver volt
    olyan szinten, hogy ha birtokoltad, akkor egy magad megszerezhetted a csapatodnak a győzelmet gond nélkül
    sajnos annyire nerfelték, hogy az agonynál is rosszabb lett, de mégis... van ahol még a Warmonger a király, pl ha az összeszerelő műhelybe dob be a játék akkor mindenképp próbáljátok ki, mivel annak a pályának a jellege (közép hosszú lövés távolságok szinte mindenütt, ahol még nem kell nagy pontosság, de shotgunhoz már túl távol van az ellenfél)
    abszólút a Warmongerre van szabva, legyőzhetetlen lehetsz vele

    az item-eket nem kérdezted de azok közül csak annyi, hogy általában 2 gránátot és egy turretet viszek magammal, több slotom sajnos nincs
    ha a vortex, trainyard pályákat kapom akkor a turretet amint lehet cserélem két taposó aknára
    azokon a pályákon vannak olyan helyek, ahol 80% hogy belemászik valaki

    a warzone egy fura pálya, ott mind a turrett mind az akna jól jöhet, ha aknát választasz akkor a vékony átjáró bejáratához érdemes egyet tenni, valamint a mellette lévő ablak alá
    ugyanis sokan rafináltak és tudják hogy akna lesz a bejáratnál, és az ablakon másznak ki, hagy legyen nekik meglepi ott is ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák