Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #27070592

    törölt tag

    válasz hanee #719 üzenetére

    Az emberek jó része krónikus oxigénfüggőségtől szenved... :)

    De hogy témánál maradjak, amióta apámat ismerem, dohányzik, napi egy doboz. Amikor tizennégy lettem, kijelentette hogy dohányozhatok ha akarok, nem tiltja meg (persze nem is támogatja), az én döntésem.
    Kicsit lassú volt a felfogásom, mert csak tíz évvel később kóstoltam meg az első szál cigarettámat :) egy Camelt. Pestországban laktam éppen albérletben, szakadt hippitársasággal akik valamennyien füstöltek. Nem hibáztatom őket, én asszimilálódtam, az is az én döntésem volt hogy leballagtam az első non-stop boltba egy piros Marbiért. Átmenet nélkül napi fél-egy doboz lett az adag, hozzájött egy kis brand-imádat (átálltam piros Lucky-ra) és máris függő lettem. Gyakorlatilag metrón és templomokon kívül mindenhol dohányoztam. No job-no school fázisban voltam, este leültem egy könyvvel és egy csomag Lucky-val olvasni. Általában mindkettő kitartott hajnalig...Ez ment hat évig.
    Háromszor próbálkoztam lerakni a cigarettát, ebből egy volt komoly, másfél évig tartott. Másfél év után melóhelyet váltottam, és visszaszoktam. :O Most újra próbálkozom, nem azért mert zavar a dohányzás. Kifejezetten szeretek dohányozni, a rabja vagyok, még pénzem is van rá. De próbálkozom, mert huszonnégy évig nem szívtam és újra érezni akarom milyen az ha föl sem merül a rágyújtás gondolata. Hat napja nem gyújtottam...

Új hozzászólás Aktív témák