Új hozzászólás Aktív témák

  • rien

    senior tag

    válasz Ősember #690 üzenetére

    Jó a példa. Tetszik :)
    Ezt írtam korábban #556-ban
    Akaraterőről annyit, hogy ha elhatározom, hogy nem eszek x napig mert 3 kilót fogyni akarok, nem eszek. Próbáld ki, hogy kell-e hozzá akaraterő, körülötted esznek, érzel illatokat nem ettél 3 napja egy falatot sem, de nem eszel, én meg tudom csinálni, de leszokni nem megy.
    Most akkor minden alapvetően sovány ember (átvitt értelemben nem dohányzó), meg én és akik ezt simán véghez tudják vinni (átvitt értelemben akik simán leteszik a cigit) akkor minden lefogyni akarót akinek ez nem jön össze olyan egyszerűen tartsak gyengének? Mert az is ugyan ilyen roppant egyszerű megállapítás, hogy ha nem eszel fogysz. Szerintem nem ilyen szimplán egyszerű az ember. És nekem ez a bajom, hogy egy sovány ne modja, hogy roppant egyszrű lefogyni, mert még nem közdött súlyfelesleggel :U
    És a kövérség is horodozza magában legalább annyi betegség kialakulásának a veszélyét mint a dohányzás.

    [ Szerkesztve ]

    ----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

Új hozzászólás Aktív témák