Új hozzászólás Aktív témák

  • Kriza

    őstag

    Anno én indítottam ezt a topicot, de szerencsére még időben más típus mellett döntöttem...
    Most viszont én is belefutottam egy ilyen firmware hibás 500-as jószágba, de az érdekes az, hogy a firmware verzió alapján ez nem érintett...
    Viszont a hibajelenség azonos: motorhang van, fej is kattan egyet a motor felpörgése után, csak a BIOS nem látja a merevlemezt. :W
    Szerencsére én ezt a vinyót megörököltem, nincs rajta fontos adatom, stb., tehát akár kísérletezhetek is vele.

    A kérdésem az lenne, hogy hol lehet kis hazánkban beszerezni azt az RS232-TTL konvertert, ami a beavatkozáshoz szükséges? Ha tudnék venni egy ilyet, akkor megcsinálnám magam, alap jártasságom van elektronikai barkácsolásban. :B Meg ahogy elnézem, sokaknak jól jönne még ez az infó.

    Egyébként ezzel a hibával elvágta nálam magát a Seagate. Nagyon csúcsszuper vinyókat kell, hogy gyártsanak, hogy a WD-ről visszapártoljak hozzájuk.Az is igaz ugyanakkor, hogy cégnél videorögzítőkbe az SV35-ös sorozat nagyon jól bejött, abból rendszeresen veszünk.

    [ Szerkesztve ]

    Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

Új hozzászólás Aktív témák