Új hozzászólás Aktív témák

  • rt06

    veterán

    válasz Thome #20 üzenetére

    "Esetleg az megtudnád oldani, hogy az új feltöltések ne alulra, hanem felülre kerüljenek? (Tehát ne kelljen legörgetni mindig, ha új érkezik.)"

    ez az elejetol fogva igy volt, csak tegnap elcsesztem, mikor atalakitottam a rendezest (fejlecre kattintva tetszoleges oszlop alapjan rendezhetsz), de most elvileg megint jo

    "Illetve, hogy ne lenne nagy kavarodás a későbbiekben, tudnál egy olyan kódot beiktatni a feltöltéshez, hogy automatikusat átnevezze a játszott fajokra a nevét a fájlnak, és utólagosan odaírja a játék módját:"

    tervbe van veve ez is, csak meg a parser-t kell hozza fejleszteni (jatekmodot meg nem tudok kiolvasni)
    majd ebben kell a segitsegetek, fogy mi legyen a formatum (amit irtal, az pl egynek jo)

    "A táblázaton belül pedig lehetne egy olyan sor, hogy "Feltöltő". Már, amennyiben ki lehet nyerni a replay fájlból a játékost, aki feltöltötte."

    ezt meg nem tudom, megoldhato-e

    kovsol:
    az a baj, hogy ez csak ffa-nal mukodik, mert csapatjateknal rendesen osztja el, a jatekbeni csapatoknak megfeleloen

    [ Szerkesztve ]

    Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

Új hozzászólás Aktív témák