Új hozzászólás Aktív témák

  • pzstm

    titán

    válasz agabe #298 üzenetére

    kijelzo pentile mivolta mennyire eszreveheto/zavaro? persze nem lehet olyan eles mint 1X, de mennyivel tunik gyengebbnek?

    számomra gyönyörű, tűéles volt. S2-vel tudtam csak összehasonlítani.1x-et még nem fogtam.

    a gyorsasagban (folyamatossagban, akadasmentessegben) lehet hasonlitani mar vegre iphone-hoz?

    számomra már S2-nél is bőven megvolt iphone szint, sőt főzött romokban rá is vert pár kört szerintem.

    kameraban mit nyujt.s2-hoz kepest (kepminoseg teruleten)? egy videoban lattam note-tal hasonlitva...nem volt olyan eles...bar lehet, hogy csak bemozdult a teszteleskor a fenykep?

    Picit mintha jobb lenne, de észrevehető változás a sebességben van. (anno i4s-nél épp ezt hozták fel, hogy jobb mint S2-ben...persze akkoris már csak a másodperc törtrészéről beszéltünk:) )

    akksiidoben hogy birta a gyari bongeszovel?
    nem teszteltem kifejezettem erre

    bongeszo meg abban sem tordeli a szoveget automatikasan?
    duplakoppintásra tördelte automatikusan, akárcsak az S2. pinch-to-zoomra ez sem, de opera mobile emlékeim szerint tudja ezt. (nekem kétkoppintásos megoldás tökéletesen elegendő)

    melegedes milyen merteku volt ?
    Normális, semmi kirívó esetre nem volt példa.

    hangminoseg beszelgeteskor? mikrofon milyen? beszelgetopartner mennyire tisztan hallotta amit mondal?
    tökéletes, nem volt rá panasz egy percig sem.

    kulso hangszoro hangereje?

    kellően hangos, szerintem hangosabb mint S2

    iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Új hozzászólás Aktív témák