Új hozzászólás Aktív témák

  • Bandi868686

    újonc

    Sziasztok!

    A következő problémám van a Samsung Galaxy S3-as telefonommal. Úgy 2 és fél éve vettem. Akkor raktak bele sim kártyát is. Volt olyan gondom vele, hogy amikor telefonáltam, akkor nem hallottuk egymást. Ilyenkor letettem és újra hívtam akkor már jó volt. Ahogy telt az idő előfordult az is, hogy az én részemről annyira recsegett, ropogott a hívott fél, hogy nem is hallottam. Ilyenkor megnyomtam kb a hangszóró alatt a hátulját és akkor már rendesen halottam amit mondott. Viszont 3 hete történt az, hogy délelőtt telefonáltam akkor nem volt vele semmi gond, ezt követően amikor délben próbáltam telefonálni már nem volt jó. Tudtam hívni és engem is tudtak hívni viszont egyikünk se hallotta a másikat. Mutatta rendesen hogy kivel beszélek, mennyi idő telt el viszont nem hallottuk mint mond a másik fél. Ezután kipróbáltam másik simkártyával, az is hasonló korú de azzal sem működött. Voltam a telekomnál, ott mondták lejárt a garancia és nem érné meg elküldeni. Ezután elvittem itt helyben mobil doktorhoz ahol nem tudták megmondani mi a baja. Elmondtam még egyszer mi történt és ott hagytam még egy hétre. Tudtam vele sms-t küldeni, mobil netezni, wifizni, játékok, programok futnak rajta egyedül "csak" telefonálni nem tudok. Észrevettem, hogy mintha ledobná a térerőt egy idő után. Vettem egy másik kis vacak telefont abba beleraktam a simkártyát, hogy legalább telefonálni tudjak. De azért nem szeretném kidobni ezt a telefont mert nem két forint volt..

    Járt már valaki így? Van valakinek valamilyen ötlete, hogy mit lehet csinálni amit esetleg mondhatok a szerviznek vagy T-mobilnak?

    Válaszotokat előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák