Új hozzászólás Aktív témák

  • bepe79

    addikt

    Sziasztok! N95 tulaj vagyok ugyan, de szemezek ezzel a teloval is, mellette megtartanam termeszetesen az N95-ot is. Olvasgattam a topikot, es teszteket, mindezek alapjan a D900i az egyik legszebb ma kaphato telo, es sokat is tud. Az U600-U700-Gx00 es E950-esek nekem nem tetszenek, a legtobbjuket azzal a nagy bumszli korrel (navigacios gomb-szeruseg), az E szeriasat pedig az erintos navigacioval `csesztek el`. Legalabbis az en szememben, lehet, hogy ez masnal nem hatrany. Egy szo, mint szaz, en volt D600 tulajkent a D900i mellett maradnek, szerintem a mai kinalat legszebb darabja. Par kerdesem lenne vele kapcsolatban:

    1., tud egyszerre csongeni es rezegni? (tudom, hogy hulye kerdes 2008 kuszoben, de visszatekintve a regebbi Samsung modellekre, van egy rossz eloerzetem, bar nem tudom a valaszt)

    2., a billentyuhang kikapcsolhato teljesen? (nekem ez is kene..)

    3., kamerahang kikapcsolhato?

    4., a navigacios gombok mindegyikehez rendelheto tetszoleges dolog?

    Nagyjabol most ennyi jut eszembe, koszi elore is a valaszokat!

    Udv: Bepe

    Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

Új hozzászólás Aktív témák