Új hozzászólás Aktív témák

  • Tido

    aktív tag

    válasz vargalex #450 üzenetére

    Szia Alex!

    Szerintem ne éld bele ennyire magad, mert eddig jópárszor volt, hogy egy címre két eszközt küldtek, és a visszaküldés helyett, akkor is a környezetbarát megsemmísítést ajánlották. Magyarul dobja ki...
    És egyébknt az internet minőségét nem csak a sebességből nézik. ( én sem azon vettem észre anno, hogy baj van a netemmel, és nem csak én érzem úgy, hanem ténylegesen rosszak az értékek )

    És ha annyira fontos lenne a pontos mérés, akkor az országon belül is mérhetne, illetve csinálhatnának olyan openwrt, ami ki tudja hajtani a mérőt. Asus N66U-s routerrel, 120as nettel HELYESEN bekötve sem mért sose 120 közelében sem, még akkor sem, ha utána ellenőriztem, és magyar szervereken hozta a sebességet, úgyhogy nem hiszem, hogy nálam lenne a szűk keresztmetszet, főleg úgy, hogy WLAN csak mobil frissítésére használom, úgyhogy a mailek szinkronizálás nem hiszem nagyon leterhelné :)
    Nem akarom nagyon védeni az UPCt, de pl nekem legtöbb esetben hozza a sebessét a letöltéseknél.

    Én személy szerint 60as net felett nem hallottam itt olyat a fórumon, hogy jól kimérte volna...

    Persze ez senkit nem mentesít hogy ha ők nem csinálják akkor mi minek, de ha ők komolyabban vennék a dolgot, akkor szerintem mi is..

    [ Szerkesztve ]

    UPC 300/20 + Synology DS418play + RB2011UiAS-2HnD

Új hozzászólás Aktív témák