Új hozzászólás Aktív témák

  • remington2

    senior tag

    válasz proci985 #1836 üzenetére

    SPOILER

    Annyi, hogy 'hagytad meglépni strelokot', majd hulla összeesik, és vége a játéknak? :F
    A "történetből" így szinte semmi sem derült ki, hiányzik a finálé: miért élte túl a zsoldos az első nagy kisugárzást (szerintem fontos, ezzel indít a történet, olyan, mint SoC-ban "Öld meg Strelokot"), mi lett a CS-vel (bár egy részük nyílván S.T.A.L.K.E.R-ként végezte), semmi. SoC-ban a hologram mindenre választ adott: az egész célt és értelmet nyert. Itt meg . . . abszolút semmi. Jah, hogy volt valami zsoldos valahol aki meghalt. Azt megérteném, hogy nyílván a C-tudat nem tart mindenkinek fogadóórát, de a szereplő egy olyan ember, aki túlélte azt, amit mások nem. Valószínűleg - biztosan - ők állnak az egész mögött, ők hagyták életben, hogy strelokra vadásszunk, de ebből a történet nem mond el semmit, csak én sejtem.
    Legközelebb majd egy varjú képében játszunk (Corvin Sky), Fly Simulator stílusban, a főtörténethez meg annyiban apcsolódni, hogy abban a kisugárzásban halunk meg, ami strelokot is kiütötte :DDD

    [ Szerkesztve ]

    They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

Új hozzászólás Aktív témák