Új hozzászólás Aktív témák

  • remington2

    senior tag

    válasz Chrom #1794 üzenetére

    Amikor először jutottam oda, az első végigjátszásnál, nekem megjelent ott egy guide, aki már el tudott vinni ide-oda. Annyit kell ehhez - elvileg - csinálni, hogy támogatod az ott lévő stalker-csapatot, akik a zombik ellen harcolnak. Én segítettem nekik elég sokat (vagy háromszor visszavertük a zombikat), és miután megköszöni, az egyikük guide-dá válik(vagy csak jön egy csapatnyi erősítés) úgy, ahogy az új területek elfoglalásánál szokott lenni. Kifelé ez az út, de gondolom, ha van itt guide, akkor ide is lehet útvonalat választani máshonnan. Bár ezek meg függenek az adott területen dúló bandaháborútól, mert csak oda visznek, ahol biztonságos az érkezés.

    A kihalt army indoklása érthető, én is segítettem elfoglani (freedom 4eva :DDD ). Fegyvert javítani tud az erdész is például, meg még sok "herélt" trader mászkál, csökkentett készletekkel (fegyvert nem árul / vesz, 5000 rubel környékén van a költségvetése, stb). Ilyen a garbage-es stalkereké is, ő éjszaka engedékenyebb kicsit, de akkor sem teljes értékű kereskedő. A fegyverfejlesztők meg specializáltak, így alapesetben sem kezelnek mindenfélét.

    [ Szerkesztve ]

    They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

Új hozzászólás Aktív témák