Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spammer

    veterán

    válasz chros #1847 üzenetére

    Köszi, ez a multicall2 működik. Egyébként azért írtam, hogy kicsit hiányos a doksi, mert pl. a multicall-ról sehol nem találtam infót (0.9.6. alatt működött, amit írtam). És pl. azt megtaláltam, hogy van bind key, de pl. az nem látom, hova vannak leírva, hogy milyen parancsokat lehet hozzárendelni, mint pl. az általad is linkelt konfigban található: ui.focus.home. Például most próbálnék olyasmiket, hogy ui.focus.next , ui.focus.prev, de próbáltam ui.focus.up és ui.focus.down parancsokat is, amivel tudnék lépkedni fel és le a listában, de nincsenek ilyen parancsok. Van ezekről lista vagy túrjam ki őket konfigokból meg a forrásból? :) Mindenesetre köszi a linkeket, átfutom őket.

    Arch Linuxon vagyok, a patch 0.9.6-hoz van, ezt használtam [link], elvileg megeszi a PS is (jelenleg), de buildelni még nem tudtam, mert Arch alatt át kell átfaragnom hozzá a PKGBUILD-et ebből. Most csak simán ezt a csomagot raktam fel AUR-ból, alap PS van benne. Csak Vim júzerként nem túl kényelmes, hogy mindig a nyíl gombokat kell használni a navigálásra, ezért akarom beleépíteni ezt a patch-et is. Bár a legjobb az lenne, ha már eleve pyroscope hozzáadná ezeket a gombokat és akkor a jövőben sem kellene külön patche-elni, na meg akkor a jövőben is garantálva lenne, hogy működik...

    Az megoldható, hogy alapból collapsed view-val induljon? A toggle key bind megvan, de jobb lenne, ha össze lenne csukva alapból.

    [ Szerkesztve ]

    „A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

Új hozzászólás Aktív témák