Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Victoryus

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz woodworm #31720 üzenetére

    köszönöm! #csixy, #woodworm!
    Hát, nem lesz egyszerű annyira, de végül is van hozzá ez-az. Azt hittem itthon többen használják, de nem nagyon van közössége.
    Openwrt-t régit találtam, ddwrt van frissebb is, az elvileg teljesen működőképes.
    A hivatalos kínai oldalon van firmware is rá, csak nem 100%-hogy angolul is tud. A jelenlegit meg nem tudom hogyan lehetne lementeni, mert a beépített backup az nem magát a firmware-t menti, csak a beállításokat. Stabil verzió, az ssh bin fájl nem ment fel rá. A kínai oldalon meg jóval újabb rom van fent, azt nem merem kockáztatni, hogy nem lesz angol nyelv ha frissítem.
    Van pár dolog amit meg kéne oldani, transmission telepítése, normális merevlemez kezelés, mert most hiába kapcsolja le pár másodperc múlva újraindul. Kb 5 percenként leáll/elindul.
    A másik, a ventilátor vezérlés. No az nem nagyon működik, szerintem maxon megy végig. Sőt, ha leállítom szoftveresen a routert, a ventilátort nem állítja le! Ez elég idegesítő így éjszaka! Alapból az időzített kb/bekapcsolás legalább benne van.

    Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

Új hozzászólás Aktív témák