Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BeLucZ

    addikt

    válasz Intruder2k5 #20729 üzenetére

    felraktam a legfrissebb gargoylét(1.6.1) a TP-Link TL-WR941ND router (v4.1) routeremre.

    mindent ugy csináltam ahogy megbeszéltünk régebben, hogy ami rajta volt gyárin factory def majd mehet az upgrade természetesen lehúzott net kábellel, eleve csak átnevezett gargoylét engedte feltenni, ami alapból a neve volt az nem izlett neki(nem érzékelte)

    utána vártam 5 percet és valoban el tudtam érni a gargoylét, utána akartam nyomni ezen is egy factory resetet de csak töltött töltött semmi nem történt, ki kell huznom a routert hogy ujra el tudjam érni, sztem vmi bug lehet vagy nem tudom, hát meg mondom őszintén kicsit bonyolult nekem a kezelőfelület mármint az opciók jelentéseivel nem teljesen vagyok tisztában, megy most a net, de valaki tudna segíteni beconfigolni? remélem ezzel stabilabb lesz már ez a tp link rémálom...

    ezzel hogy lehet beállitani hogy ne a router legyen a dns server? akármit csináltam, mikor csekkolom winben az adapterinfókat 192.168.1.1 van ott dns servernek, illetve wifinél mit válasszak? AP? és 20 mhz legyen? a többi az világos a wifi résznél

    azon is meglepődtem hogy alapból ki van kapcsolva az upnp illetve nem találtam tüzfalat se külön(mármint a beállítási részét) pedig az egyik fő menüpontnak firewall a neve, de ha kell csinálok egy gyors print screent bekarikázva azon beállításokat amiket nem értek vagy nem tudom hogy kell beállitani, ha igy könnyebben tud valaki segiteni :))))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák