Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz Verus #4052 üzenetére

    Csak addig is meg kell élni valamiből, amíg talál az emebr.Én is kerestem BP-n is, meg szülőföldemen is, mégis volt, hogy fél évig munkanélküli voltam. (szalag mellé elmehettem volna épp, csupán akkro meg "normális" munkát szerezni lett ovlna kisebb esélyem) .
    Aki keres az talál. Én is találtam, ugyan nem rövid idő alatt. Be vagyok jelentve, normális a bérem (az ha külön élek és mégis el tudom tartani magam) nem szenvedek hiányt semmibe,
    Ez te vagy, más meg más . De hogy élnél, ha pl. gyerekeid lennének? El tudnád tartani őket? Vagy ez amit kapsz arra elég, hogy magad fenntartsd?

    Én megitn azt veszem ki a szavaidból, hogy azért mert te erős, büszke, és hajtós vagy ezért úgy gondolod, hogy igenis ezt bárki utánad tudja csinálni. Ez szerintem nem igaz.

    Én viszont tudok olyanról, akinek viszont igenis nehézséget okoz a talponmaradás, akármennyire is tesz ellene, de ugye nemcsak önmaga van, el kell tartania még másokat is.

    hogy miért azt emeltem ki? Mert olyat akarsz a számba adni (lásd "nem kell lesajnálni" illetve ez a mondat is ) amit se nem mondtam, de ami még rosszabb : nem is gondoltam. Erre harapok .Nem kicsit, nagyon.

    [ Szerkesztve ]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • VladimirR

    nagyúr

    válasz Verus #4052 üzenetére

    "Mindenki ezzel jön.
    Aki keres az talál...."

    villamkerdes:
    - nekunk hazudsz csak?
    - netan magadnak is?
    - esetleg tenyleg ennyire naiv vagy?

    egyetlen szot emiltenek meg csak: kenyszervallalkozo
    nezz szet, mennyit talalsz belole a kornyeken, s esetleg gondolkozz el, miert

Új hozzászólás Aktív témák