Új hozzászólás Aktív témák

  • Secretive

    aktív tag

    Meglepően jó kis cucc, korábban 200-as TP-Linkekeket használtam 3évig (max.12Mbit), majd 2 évig kb. az akkortájt leggyorsabb 500-as TP-Link-eket, amik nálam le is "szabályoztak" úgy 24Mbit-nél :) ,melyekről bő fél éve váltottam már kínomban át erre a Zyxel családra, értelemszerűen lan-mentes, wifi mellé -stabilabb kapcsolat-, illetve wifimentes vagy wifikorlátolt helyiségek "behálózására", és így utólag teljes megelégedettséggel egy nagyon jó döntést hoztam, de ár/érték/sebesség miatt "csak" az 1000-es típusra voksoltam, az 1200-as már jelentősen túlárazott volt akkor (a mostani ára így már mindegy is), jelenleg is fél tucat vígan és tökéletesen üzemel ott,ahol a márka konkurencia elődei is megjárták a hadak útját,egy kifejezetten szar minőségű táphálózaton (korábban több PL adapter típussal is teszteltem).
    A cikkben kevésbé szereplő néhány (de vállalható) kis ficsőrrel azért rendelkezik az eszköz, ...ha nagyon meg van hajtva, tehát 1-től sok órás folyamatos magas sávszél üzem melletti adatcserénél nagyritkán előforulhat 1-1 eszközzel (a belső hőtől és szellőzésétől függően),hogy véletlenszerűen leszakad, vagy egyszerűen lekapcsol az elektronika (csip) túlmelegedése miatt...mert melegedni azt nagyon tud, ha csúcsra van járatva. :) néhány perc szünet vagy gyorsabb levegőhűtés után visszadugva azonnal működik is tovább. Szerencsére ez tényleg csak speciális együttállás esetén létező jelenség.
    A kínálatban talán a legjobb PL termék! Aminek örültem volna,ha még akkor egyből előjönnek a konnektor áteresztős+wifis (vagy plusz LAN-os) verzióval, de így is 99% feletti az elégedettségem.

    És igen, ez volt a leggyorsabb,legegyszerűbb és legolcsóbb megoldás a LAN kiépítése helyett, mely az érintett helyiségek,elrendezések,távolságok, lehetőségek alapján az adott környezetben kiépítési költség arányában 3-4x beruházást és egy rakás kellemetlenséget jelentettek volna. Így hát ilyen helyekre tökéletesek ezek a kütyük.

    [ Szerkesztve ]

    Szeretem a munkát, lenyűgöz! Képes vagyok órákig ülni és nézni.

Új hozzászólás Aktív témák