Új hozzászólás Aktív témák

  • Canonfan

    senior tag

    Sziasztok!

    Elvileg én sem vagyok az inteles verzió ellen, de azért tartok is tőle hogy nem lesz-e zsákbamacska a Medfield cucc...

    Ahogy gondolkoztam a dolgon, mindkét verziónál lesznek szerintem előnyök és hátrányok egyaránt.
    Pl. az inteles verziónak az előnye szerintem hogy takarékosabb mint a Tegra 2, és állítólag sebességben sem rosszabb és ez a verzió kerül be hozzánk először. Viszont legnagyobb hátránya az alkalmazáskompatibilitás kérdése, és ez engem személy szerint elbizonytalanít, (bár ha az appok 90-95%-a megy majd akkor talán nem lesz akkora gond) emellett nagyon valószínű, hogy főzött romok nem lesznek rá, vagy legalábbis nem nagyon, ahogy itt a fórumon is írtátok. Bár ha jó lenne a gyári rom akkor ez se olyan nagy akadály szerintem, egy ICS-el azért egy darabig el lehet azért lenni, :D de kérdés hogy mire képes a Tegra 2 egy jó főzött rommal...

    Bár a fogyasztásban kérdés hogy tényleg mennyi az a plusz, mert ha fél nap helyett pl bírja nyúzva 1, kíméletesen használva 1.5-2 napot akkor annyit lehet a Tegra2-ből is ki lehet hozni egy jó főzött rommal, tehát akkor egál, és a Tegrás verzióval biztos megy minden androidos app. Viszont ha az inteles verzió elmenne visszafogott használattal 3-4 napot is, akkor szintén a Medfieldnél az előny e tekintetben.

    Mindenképp meg szeretném várni úgyis az első tapasztaltatokat, de szerezném megkérdezi a véleményeteket, hogy szerintetek mennyire lehet lutlri az inteles verzió?

    Az a helyzet, hogy én nem nagyon játszok mobilon, így a TegraZone hiánya nem zavarna, inkább fontos az üzemidő, és a navigáció (külön apk-ból telepítve) ezért nem tudom hogy mennyire lenne rizikós az inteles verzió, hisz elég friss dolog ez még az Android világában, kérdés hosszabb távon lesz-e támogatva, nem csak egy sikertelen próbálkozás lesz-e, mennyire lesznek benne bugok, kiforratlanság stb... :F

    Ezért szeretnélek megkérdezni titeket, hogy a fentiek és egyéb szempontok figyelembe vételével szerintetek érdemes gondolkodni az inteles verzióban, vagy mindenképp a Tegra 2-es, akármikor is jön ki?
    Nagyon várom én is ezt a cuccot, de ezt a telefont hosszabb ideig meg szeretném tartani (ha hardveresen bírja majd) és nem szeretnék zsákbamacskát venni, ezért szeretnék képben lenni mielőtt kapható lesz az inteles verzió. :)

    Bocs, hogy ilyen hosszúra sikerült, de szeretnék hosszabb távon is jól dönteni, ezért bármilyen infót előre is nagyon köszönök! :R :R :R

Új hozzászólás Aktív témák