Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyrg

    aktív tag

    Hali!
    Vettem egy ilyet a kis feleségemnek és szerintem nagyon jó. Nekem egy OT-995 van, ahhoz tudom egy kicsit hasonlítani. A kijelzője nekem annyira nem teszik, az enyémhez képest csak a betekintési szögekben jobb (Az OT-995 nem IPS) viszont a G-nek kicsit olyan a képe mintha függőlegesen sávos lenne, persze ezt csak akkor látni, ha pár centiről nézek meg rajta egy ikont.
    Én ott kezdtem, hogy letiltottam rajta egy csomó felesleges programot és így van 144-170 mb szabad ram a telóban. Rendesen megnyaggattuk, internet, játék telefonálás, névjegyek stb... és nem melegedett semmit, nem lassult (mindig pöccre ment) nem volt kevés memória. További pozitív dolgai, hogy erős a villanója és a töltője 1000mha -s amivel elég gyorsan feltölti. (Az OT-995 nek 550mha...)
    Egy micro SD kártyát azért adhattak volna hozzá, meg egy normálisabb fülest, de mind1. Az akku sem szedhető ki, ami nekem kicsit furcsa, és ha már bekapcsolt állapotban is ki-be lehet tenni a SIM kártyát, akkor jó lenne ha nem kéne hozzá újraindítani, mint az sd-kártyánál.
    Summa: 15rugót kellett lecsengetni a kék szolgáltatónál üzleti előfüzetéshez (ez még 5 el olcsóbb mint az Y300) úgyhogy szerintem megérte. Sajnos az bizonyos, hogy nem neves gyártóknál nem mindig lehet kifogni 100% telefont (ahogy az Alcatelemnél se), ezt azért írom, hogyha valaki ilyenbe gondolkodik, ne vegye kedvét, hogy sokan azt írják, hogy ez szar, kevés, nem jó, mert ŐK sajnos kifogták... :W

    Megvenni és megszerelni...

Új hozzászólás Aktív témák