Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fooler89

    őstag

    válasz LGLuke #51 üzenetére

    Ez így van.

    Pedig ha tudnák, hogy ezt a tudás nem kisujjamból szedtem elő hanem azzal, hogy előtte ülök és csinálom. Ha valaki annyit foglalkozna a szakmájával mint egy informatikus....én nem is tudom, hogy más szakmába van ilyen? Aki ennyiszer találja magát szembe a szakmájával?

    Guga: Nagyon jó írás, köszönjük! :R

    Tegnap egy egyszerű projekt volt, "wifi megjavítása" laptop. Elmentem, minden rendben akkor keltem 20órakor beléptem a szobába és rájöttem semmi nincs nálam. Szerencsére volt egy hálókábel a routerre kötve amivel már lehetett alkotni. Első dolog wifit beismeri-e a gép? Nem! Akkor típus leolvasása, driver letöltése. Kitömörítés és ekkor ha útvonalban beírom valamit az új mappa nevét akkor automatán létrehoz egy mappát. A srác meglepődött. Én eljátszottam mintha észre se vettem volna és már ment a net. Utána mesélte anyukájának, hogy ennyi idő alatt is tanult tőlem.
    Ekkor elgondolkodtam, hogy eléggé bonyolult ez a gép javítás. Nem olyan, hogy ha nincs kép akkor új monitor és kész. Guga jól leírta. Ráadásul állandóan van mit tanulni. De ehhez ezt csinálni kell.

    Ha emberkénk nem ül le elé és nem próbálkozik akkor nem is tudja igazán értékelni a munkádat. Csak húzza a száját és nem tetszik neki.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák