Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csabi63

    senior tag

    válasz Gomezz #373 üzenetére

    Nincsenek minialkalmazások. Élményindex sincs többé, bár az nem lényeges. Én tegnap álltam át, a 7 után még ismerkedem vele. Boot időt nem stopperoltam, de nem érzékelem, hogy különösebben gyorsabb lenne. Valamivel biztos, de nem áll leesős, ahogy sok helyen olvastam. Az SSD miatt gyors volt a 7 is. Játék ügyben nem tartozom az fps méricskélősök táborába. Minden jól megy ami eddig is jól ment. Egyedül a Civ5 betöltési idejét hasonlítottam össze. Nagy térképen egy mp-el gyorsabb a 10. Nagy dolog.

    Az tetszett, hogy nem kellett driver vadászatba fognom, mindent elintézett egymaga. Még nem laktam be, csak néhány programot raktam fel. A Kaspersky szórakozik a kompatibilitással, minden más rendben van. Eddig.
    A vezérlőpultból gépház lett. Az ablakkeretek fehérek, arra még nem jöttem rá, hogy lehetne átállítani. Valószínűleg sehogy, mert itt-ott már kísérleteznek külön programokat csinálni erre. Kimondottan ronda pl. a VLC a fehér kerettel. Szerintem.

    Csempékkel gond nincs, csak akkor látom ha akarom. De nem akarom. Igazából nem látok eget rengető különbségeket a 7-hez képest. A gyári Edge böngészőt egyből eltüntettem, ment vissza a Chrome a kismillió könyvjelzőmmel. Sokan azt írták, hogy fogja a procit, nálam nem. Első lépésként visszaraktam a Commander-t és a faék háttérképemet. Így meg aztán tisztára olyan mint a 7 volt. Van a tálcán egy feladatnézet opció, ez jópofa dolog. Hamar átlátni, mit ügyködök éppen, mi van megnyitva.
    Ennyi, majd a szakértők úgyis részletezik. Én nem érzem úgy, hogy valami hatalmas csodába csöppentem volna. Rendszer.

  • csabi63

    senior tag

    válasz #56474624 #423 üzenetére

    Szamoán már 29 van. :D
    Én egy órája kaptam frissítéseket a 10-re, le is fagyott a PC. Éppen húztam át egy ikont az asztalon, mikor megállt az élet. Áramtalanítanom kellett, mert semmire nem reagált. Újra bekapcs után láttam, hogy bőszen tölt le adatokat, meg konfigurál ezerrel. Amióta elintézte a dolgát, újra rend van. Mondjuk nekem ez nem volt új, mert a TP alatt is csinált néha ilyeneket. De az másodlagos rendszer volt a 7 mellett, nem nagyon izgatott.

Új hozzászólás Aktív témák