Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz Magnat #6145 üzenetére

    Most már csak a GUI különbözik kb. a whatsapp és a messenger között, pláne most februártól, hogy 1:1 szinkronizálja az adataidat (a háttérben) a fb-kal. Emiatt is migrált el sok ember telegram / signal felé.

    Kérdésedre válaszolva, valszeg azért a viber terjedt el Kelet-Európában, mert anno viberhez régebben sem kellett email és/vagy jelszó a működéshez, csak egy telefonszám és már indult is.

    Amúgy meg signal rúlz.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Boond

    addikt

    válasz Magnat #6145 üzenetére

    "Stabilitás szempontjából mi jelentősége van, h kié az adott alkalmazás? "

    Feltételezem a vibertnél nem a stabilitás volt a legfőbb szempont - amúgy nekem eddig semmi bajom vele, pc-n és telefonon is van, sőt tableten is.

    A kérdésedre válaszolva, ha nem számít, hogy kezelik az adataidat - és már amúgy is van fb-d, akkor minek kellenek még egy app? Teljesen felesleges nem?

    Az autós példád, ide szerintem nem jó, mert, az, hogy meg változik a tulaj, az engem feltétlenül nem érint. De pl ha már autós példa, egyik felvásárolja a másikat, ugyan az a motor lesz benne, csak gyárilag visszafogják, és lehet többet fizetsz még így is érte :P - ez konkrétan létezik is, bár az árat nem tudom, de a példa valós.

    "Éppen elég ha a gui különbözik"

    Ez kb olyan, mint mindegy, hogy ugyan azaz ember piros, vagy kék kabátban rabol ki, az neked két különböző támadó... miközben valójában egy. Amúgy meg valószínüleg a felület is lassan egységesülni fog... vagy még jobban hasonlítani...

    Amúgy a viber sem tökéletes, én a megat preferálnám... nah de ugye, ott is akadhatnak fennakadások... több idő kell a betöltéshez... mondjuk ha jön üzenet ugyan úgy megkapom, mint viber, vagy más értesítést és 0 reklám, vagy bármi más, ráadásul, ezt a titkosítást, ők kezdték el.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák