Új hozzászólás Aktív témák

  • bcl

    senior tag

    válasz liksoft #6072 üzenetére

    Nem, ezt tavaly tavasszal vették ki belőle.
    Lebveleztem is velük, valahol a nyoma meg is van itt, a fórumon.

    Aszondja a madár (supportos), hogy oh, oké, majd felveszi fejlesztési ötletnek, és hátha bele tszeik.
    Mondom NEM, ez tegnapig benne volt. VISSZA kell tenni.
    Na azóta hallgatnak, mint az a bizonyos a fűben. És igen, egyre rosszabb a helyzet.

    Van export a Messengerben, a Hangouts-ban, a Whatsapp-ban, a Telegramban(*), csak ebből a szutyokból vették ki. Pedig évekig benne volt.
    Peren én is gondolkoztam, konkrétan emiatt.
    Milyen dolog az, hogy a SAJÁT adataimhoz nem férek hozzá?? Nem tudom lementeni...?? Eu? GDPR? Rendelkezés a saját adataim felett?? Hüm-hüm...

    Szóval sajnos ez van... és a fülük botját sem mozdítják...

    (*)
    Ami amúgy ezerszer jobb, mint a WA, vagy Viber, vagy bármelyik!! - tud pl piszkozatot is szinkronizálni! Egyszerűen megjelenik, amit beírsz, az összes eszközön! Csak egy aktiválós kód kell ahhoz, hogy bármilyen eszközön, a többitől függetlenül használd, (mint pl WA-t nem), mármint persze szinkronizál, de ld Whatsapp, oda kell a telefon. Sőt, ha egyszer felraktad a telefonra, majd aktiváltad egy pc-n pl, akkor a telefonról le is szedheted. Ezután másik gépre/telefonra is felteheted, az aktivációs kódot oda küldi, ahol aktuálisan fent van. Ha pc, akkor pc. Van export, korrektül jelez, fogad-küld...

Új hozzászólás Aktív témák