Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nicu71

    addikt

    válasz pozsipeti #7502 üzenetére

    ezért a pénzért ilyen tudású új telefont nem hiszem hogy találsz,ennek fényében ilyesféle apróbb botlások nem számítanak.Amugy én semmi ilyesmit nem tapasztalok,talán az érintőkijelző lehetne pontosabb ,erre többen panaszkodnak,de egyáltalán nem vészes.

    "-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

  • kevyn79

    újonc

    válasz pozsipeti #7502 üzenetére

    Nekem december óta van meg a thor-om, így bő három hónapos tapasztalat alapján tudok írni vélemény róla. A kamera teljesen átlagos, se nem jó, se nem rossz. Azért ne várj tőle csodákat, de arra teljesen jó, hogy bármikor előkapd, és ha nincs nálad normális fényképezőgép, akkor is tudsz vele vállalható képeket készíteni. A görgetéssel nekem nincs problémám, én nem tapasztaltam semmi zavarót benne. A GPS igen pontatlan, azért egy pesti forgalomban, autós navigálásnál már tud zavart okozni. Mondjuk én nem frissítettem 7-esre, mert még nagyon friss a nugat, és tartok az új rendszer gyerekbetegségeitől, mint pl az akku gyors merülésétől, de ott már talán a navigációs problémát megoldották. Jelenleg úgy másfél napot bír átlagos használat mellett, de ha játszom is, akkor már csak egy napot, és este mindenképp kell neki a töltő. Az ujjlenyomat olvasó szerintem jónak mondható, nálam 10/9, bár a párom redmi 3s készüléke ebből a szempontból 10/10, és az talán szebb képeket is készít. Szilikontok és tökéletes üvegfólia nem létezik sajna a telefonra, és mivel lassan egy éve forgalomban van a készülék, nem is nagyon várható hozzá semmi ilyen. Amennyiben nincs túl nagy és irreális elvárásod a telefonnal kapcsolatban, akkor szerintem nagyon is megéri a 35ezer forintot!

  • Oktaan

    csendes tag

    válasz pozsipeti #7502 üzenetére

    Nekem december óta van meg a thor és összességében elégedett vagyok vele. Ebben az árkategóriában az egyetlen vetélytárs a redmi 4A szerintem. Asszonykámnak az van, én is használtam három hétig, az alapján tudom összehasonlítani.

    Thor mellett szól:
    3 GB RAM, nagyobb proci, ezért valamivel gyorsabb mint a redmi4A,
    ujjlenyomat olvasó (ezt ki sem próbáltam),
    micro sd két SIM mellett is berakható

    Redmi 4A mellett szól:
    jobb wifi, GPS, kamera
    van infra, zajszűrő másodlagos mikrofon, giroszkóp

    A thornál nagyobb a szórás minőség terén, sajnos ki lehet fogni hulladékot is, nekem egy jobb darab jutott.

    Nem frissítettem 7-re, lehet hogy attól javulna a GPS és a wifi. A GPS most is jól használható, de néha lerak az útról. A wifinek kisebb a hatósugara a redmi 4A-hoz képest, de stabilan tartja magát. Ha most vennék, lehet inkább redmit vennék, de a thort sem bántam meg egy percig sem.

    ...

Új hozzászólás Aktív témák