Új hozzászólás Aktív témák

  • The Goth

    tag

    válasz Bferibörs #8364 üzenetére

    "felcsigázták itt az én érdeklődésemet is , hogy visszategyem a 6-ot (nekem azzal sem volt gondom ) , mindössze azért, hogy lássam a különbséget a 6 és 7 között"

    Ezt tegnap eljátszottam, teljesen felesleges. Annyit írtak itt az akku időről, hogy gondoltam elmentem a 7-es alatti merülési görbéket azt visszarakva a 6-ost jól összehasonlíthaom majd, csak épp akkor jutott eszembe, hogy pont azokról nem csináltam mentést mikor már telepítette a 6-ost. A szívás részéről annyit, hogy bár csináltam előtte FR-t Recoveryből mikor végzett és elindult volna a sim pin kódját sem tudtam beírni végig és újra, és újra, és újra indult. Ekkor be akartam lépni Rec.-be, de csak vagy a kb. huszon x-edik alkalomra sikerült. Itt ugyan a Data FR megoldotta, de miután belaktam derült ki, hogy az akku gyakorlatilag függőleges merülési görbét produkált. Nekem ennyi itt bőven elég volt, és ma délelőtt szépen vissza is ment a 7-es. Egyetlen töltési ciklus után az akku szépen egyenletesen merül, pont mint előtte. Szóval a helyedben hagynám. Arra mindenesetre jó volt a tapasztalat, hogy többet önszántamból ne vegyem mélytorokra a brét.

    "A fények csábítóak, de a sötétség több izgalmat rejt"

Új hozzászólás Aktív témák