Új hozzászólás Aktív témák

  • Mike88

    senior tag

    válasz Medocsabi #4 üzenetére

    Dehogynem!
    Én ettől függetlenül úgy vagyok vele, hogy még sosem fordult elő az utóbbi jó pár évben, hogy bármit is felakartam volna venni. Na nem azért, mert a szokásos "nincs semmi a tv-ben, egy szenny az egész" blabla miatt, hanem mert letöltöm HD-ban, azt, ami amúgy SD-ben ment le, hisz a legtöbb magyar csatorna még mindig SD, továbbá nincs reklám, nincs lepörgetni való reklám sem. S ha valakinek meg megfelel az SD de letölteni meg nem akar, annak ott a movieshark. A másik ok pedig az, hogy ha már sorozat, csapnivaló a magyar szinkron, úgy gondolom, hogy kiemelkedően (sz-rból nem nehéz) jó szinkront tud összehozni Magyaroszágon a Comedy Central s a Fox, a többi csatorna háááát... TV2, RTL K pedig kiemelkedően eltudja bénázni, leszámítva 1-2 sorozatot. Így aztán többnyire eredeti nyelven nézem a sorozatokat, felirattal, mert angol az nem megy. :D Szóval figyelmen kívül hagyva pár nem letölthető művészfilmet, magyar filmet stb. nem kerülök olyan helyzetbe, hogy szükség van manapság a felvételre. Ha TV szolgáltatókról van szó, akkor nálam is a fő szempontok, a minőség, ami egy kalap sz.r ha műholdasról van szó, teljesen mind1, melyik szolgáltató, kábelen meg tudtommal nincs túl nagy probléma ezzel, iptv-nél mint olvasom van... továbbá a csatornasorrend a saját box használata, az ár, a csatornák (nem a száma, hanem, hogy mi az, ami elérhető) nem utolsó szempont az átlátható számla, a korrektség (ja van ilyen!), ha valami gond van, nem egy teljesen hozzá nem értővel beszélgetek a problémáról stb. (Ugyan gond még nem volt olyan, amit ne oldottam volna meg magamnak, hisz eleve magamnak kell megoldanom, direkt kártyás vagyok). Szóval UPC szerintem is, csak én a Direct-ről s a direktkártyáról tudok csak beszélni, 2 éve náluk vagyok, s abszolút elégedett, olyan boxot használok, ami az én igényeimnek megfelelő, magam választhattam ki, olyan sorrendet állítok, amilyet én akarok, nem szól bele sem a szolgáltató sem az állam, a UPC csatornáin felül más csatornákat is nézhetek, sőt más műholdakról is nézhetek csatornákat, nincs hűség, nincs drágább hónap, mert senki se szólt, hogy lejár a hűség s még olcsóbb is, mint szolgáltatói boxal, akkora lavórt tettem fel, amekkorát én akartam, (van időjárás tartalék), 1 nap alatt elintéztem a kártyát, reggel beszéltem a srácokkal, délután aláírtuk a szerződést, hazavittem a kártyát, élt a szolgáltatás. Nekem ezek a fő szempontok. Persze én is tudok felvételt ütemezni, de ez a boxtól függ, ha olyat választasz, akkor tudsz, hogy most van-e ilyen, ami EPG alapján rendszeres felvételt készít, passz, biztos van.
    No értem én, hogy a cikk nem erről szól... nem is azt kritizálom, azokhoz szóltam, akiknél alternatíva lehet, a műholdas vétel is (nyilván panelban nem), lépni akarnak valamilyen irányba de nem tudják merre, vagy nem is hallottak eddig a UPC Direct csak kártyás vételéről stb.

Új hozzászólás Aktív témák