Új hozzászólás Aktív témák

  • Mike88

    senior tag

    válasz tDr1v3r #15 üzenetére

    He? Egy beépített merevlemezes boxnál csak a tárhely nagysága szab határt, amúgy a felvételt azon akkor nézed vissza, amikor akarod! Köze nincs ahhoz, hogy bárki is kényszerítene arra, hogy "élő" adást nézz, csúsztatott élő vagy felvett műsor helyett, hisz ez esetben a timeshift üldözött dolog lenne. Nem az USB port tiltása a hiba, a legtöbb box, ami képes külső adattárolóra rögzíteni, az is kódoltan rögzíti az adást, az csak a boxon játszható vissza, ilyen pl. a digi kaon boxa, ilyen a legtöbb boltban megvásárolható box, ami szerzői jog miatt ilyen, amilyen, a gyártók is erre hivatkoznak, mikor ennek miértjét bárki is feszegeti, az más kérdés, hogy op. rendszerrel rendelkező boxok pl. nem ilyenek, s akadnak olyan "egyszerű" boxok is, amik szintén nem ilyenek, de az utóbbi pár évben ez már szokás. Kódolatlan csatornáról kódolatlanul rögzítenek, az PC-n visszajátszható, kódoltakról kódoltan, az PC-n nem visszajátszható. Az ég egy adta világon semmit nem akadályoz ez meg, azt sem, hogy másnap szinkron kerüljön egy eredetileg amcsi TV ripre vagy mindjárt egy webripre, mert mindig megtalálják adott emberek a megoldást. Arra jó, hogy, a UPC, T, Digi megvonhassa a vállát, elmondhatja, hogy én megtettem, amit megtehettem az ügy érdekében, s igazuk van, én is ezt tenném.

    Zitronensaft! Te borzasztóan félreértesz engem, én semmiért nem lázadok, csak azt írtam, hogy ne a szerződést nézegessük! Az EPG miatt azért nem lázadok, mert van, amin meg nincs magyar azt nem is nézem, amin now/next van, azzal is beérem, s amilyen boxot én használok, annál a felvétel PC-n is visszanézhető, a box nem kódolja, úgyhogy engem ez a dolog nem érint, már csak azért sem, mert nem szoktam felvenni. Hála a UPC-nek, hogy létezik náluk csak kártyás előfizetés, nem vagyok rászorulva semmilyen lebutított boxra.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák